Menu

Płatność kartą kredytową

Płatność kartą kredytową

Odpowiednią formę płatności należy wybrać w czasie procesu rezerwacji: podczas pierwszego telefonicznego lub mailowego kontaktu doradcy.

Wybierz kartę kredytową

Płatność kartą kredytową to najszybszy i najpewniejszy sposób opłacenia wczasów. Dane kart kredytowych są bezpieczne, gdyż użyte są one tylko jeden raz do obsługi danej rezerwacji, a połączenie przy płatności jest szyfrowane.

Sprawdź czy karta, którą posiadasz, to karta kredytowa, a nie zwykła karta debetowa lub płatnicza, które nie mogą być użyte do płatności. Upewnij się także, czy Twoja karta nie jest wyposażona w dodatkowe zabezpieczenia, które mogą również uniemożliwić dokonania płatności.

Płatności kartą kredytową można też dokonać korzystając z pomocy konsultantów infolinii pod numerem 801 002 510 lub (+48) 22 451 00 10. Niezbędne dane karty kredytowej podaje się wówczas telefonicznie, podczas nagrywanej rozmowy z konsultantem. Doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z płatnością za pomocą karty kredytowej.

Najpierw zaliczka

Jeśli oferta pozwala na podzielenie płatności na zaliczkę i dopłatę, w czasie rezerwacji zostanie pobrana zaliczka. O terminie dokonania dopłaty zamawiający jest informowany w czasie pierwszego telefonicznego lub mailowego kontaktu konsultanta.

Formy płatności, poprzez które można wpłacić pozostałą kwotę:

 • przelew bankowy,
 • wpłata gotówkowa,
 • płatność kartą kredytową akceptowaną przez terminal używany przez Fostertravel.pl,
 • płatność kartą kredytową online,
 • płatność za pośrednictwem podmiotu obsługującego płatności internetowe, np. Dotpay,
 • przekaz pocztowy – dopuszczalny jedynie w sytuacji, gdy okres od dnia potwierdzenia rezerwacji do dnia rozpoczęcia wycieczki jest dłuższy niż 30 dni.

Przy płatności kartą kredytową za ofertę wymagającą pełnej należności (bez możliwości wpłaty zaliczki) w czasie rezerwacji pobierana jest pełna kwota ceny pakietu.

Podpisz umowę

W każdym przypadku płatności kartą kredytową, zamawiający otrzymuje drogą elektroniczną na podany podczas rezerwacji adres mailowy „Umowę o Świadczenie Usług Turystycznych” oraz „Ogólne Warunki Uczestnictwa” w Imprezie Turystycznej. Do momentu otrzymania podpisanej przez zamawiającego kopii Umowy, nie można potwierdzić miejsc i ceny, objętych przez rezerwację wstępną.

Otrzymaną Umowę zamawiający winien wydrukować i podpisać, po czym przesłać ją za pomocą poczty elektronicznej (w postaci zeskanowanej) na adres konsultanta. W przypadku problemów z czytelnością dokumentu, skontaktuje się w Tobą doradca.

W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji przez Organizatora Imprezy Turystycznej po nadesłaniu podpisanej umowy przez zamawiającego, zamawiający otrzyma propozycję alternatywnej oferty lub zostanie zwrócona pełna kwota pobranych środków na kartę kredytową, której dane podano przy dokonaniu rezerwacji.


To może Cię zainteresować:

 • Gdańsk
  Wylot z Warszawy
  od 219 PLN
  Dublin
  Wylot z Warszawy
  od 293 PLN

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!