Menu

Rezerwacja ubezpieczenia podróżnego

Rezerwacja ubezpieczenia podróżnego

Jeśli chcesz zakupić polisę, przejdź do ubezpieczeń podróżnych.

Masz do wyboru dwie opcje ubezpieczenia:

1. Ubezpieczenie podróżne

Zaznacz daty obowiązywania certyfikatu ubezpieczenia oraz kraj rozpoczęcia i zakończenia podróży, a także liczbę osób objętych ubezpieczeniem.

Jeśli planujesz podróż po kilku krajach w Europie, wystarczy, że wybierzesz tylko jeden z nich. Stawka ubezpieczenia jest taka sama dla wszystkich państw europejskich.

Planując podróż przez kilka krajów na różnych kontynentach – np. Niemcy i Stany Zjednoczone, wybierz jako kraj docelowy USA, a ubezpieczenie obowiązywać będzie także na terytorium Europy.

2. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu lotniczego w sytuacjach nagłych

Jeśli wybrałeś opcję ubezpieczenia kosztów rezygnacji z biletu lotniczego, wybierz kraj wylotu oraz kraj docelowy. Określ datę zakupu biletu i datę wylotu, a także liczbę osób i wartość biletu, a system w kilka sekund wyceni ubezpieczenie.

Uwaga!
W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji z biletu lotniczego w sytuacjach nagłych polisa musi być wykupiona do 5 dni od daty zakupu biletu oraz może być zakupiona maksymalnie z rocznym wyprzedzeniem.

Zobacz: szczegółowe warunki dotyczące ubezpieczenia kosztów rezygnacji z biletu

Dane ubezpieczanych i wybór sposobu płatności

Przycisk „Wybierz” przekieruje Cię na stronę zakupu ubezpieczenia.

Kolejny etap to uzupełnienie danych osób ubezpieczanych. Należy uzupełnić rezerwację o imiona i nazwiska oraz daty urodzenia osób objętych ochroną. Ponadto należy podać dane kontaktowe (telefon i adres mailowy).

Po uzupełnieniu wszystkich danych pozostaje tylko dokonać wyboru sposobu płatności. Na chwilę obecną ubezpieczenie można opłacać kartami kredytowymi lub przelewem. Płatność przelewem jest możliwa tylko jeśli okres ubezpieczenia rozpoczyna się na minimum dwa dni przed dokonaniem zakupu.

Pamiętaj!
Przed podjęciem decyzji o zakupie ubezpieczenia, należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia oraz Zakresem Ubezpieczenia – linki do tych zakładek znajdują się w widocznym miejscu na stronie ubezpieczeń.

Po wyborze sposobu płatności, naciśnij przycisk „Zamawiam i płacę”.

 


To może Cię zainteresować:

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.