Menu

Najtańsze bilety do Tajlandii. Kiedy rezerwować?

Najtańsze bilety do Tajlandii. Kiedy rezerwować?

Coraz większą popularnością cieszą się zimowe wypady do egzotycznych krajów. Gdy u nas zaczyna się deszczowa, nieprzyjemna jesień, zaczynamy marzyć przynajmniej o kilku dniach w ciepłym klimacie. Wśród dalszych kierunków największa popularnością cieszy się Bangkok. Sprawdziliśmy, kiedy rezerwować najtańsze bilety do Tajlandii.

Kiedy rezerwować najtańsze bilety do Tajlandii?

Do Tajlandii najlepiej wybrać się pomiędzy listopadem a lutym. Największy wpływ na cenę biletu ma linia lotnicza. W zeszłym sezonie najtańsze loty do Tajlandii oferowały linie lotnicze Aerofłot, Turkish Airlines, Ukrainian Airlines oraz KLM. Ceny biletów tych przewoźników były nawet o 500 złotych niższe od cen pozostałych przewoźników.

Warto rezerwować bilety najpóźniej na trzy miesiące przed planowaną podróżą. Od października ceny jesienno-zimowych lotów wyraźnie drożeją. Ważne, aby planując podróż, pominąć okres świąteczno-noworoczny. Wtedy ceny są wyższe nawet o ok. 1000 zł.

Najbardziej optymalnym czasem na rezerwację podróży jest przełom marca i kwietnia. W tym czasie bilety są najtańsze.

 


To może Cię zainteresować:

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.