Menu

Wyczarterowanie samolotu. Na czym to polega?

Wyczarterowanie samolotu. Na czym to polega?

Wyczarterowanie samolotu to nic innego, jak wynajęcie jakiejś firmie lub osobie samolotu. Typ maszyny, trasa, czas lotu to tylko niektóre czynniki wpływające na cenę za wynajęcie samolotu.

Kto korzysta z czarterowania samolotu?

Często z takiej usługi korzystają firmy organizujące wakacje. Wtedy oprócz noclegu w hotelu oferują również przelot samolotem. Jeśli chcesz zarezerwować kompletną ofertę wakacyjną, przejdź do naszej zakładki Wczasy.

Druga grupa to szeroko rozumiane VIP-y: przedsiębiorcy, gwiazdy, celebryci, politycy, działacze różnych organizacji - osoby, które stać na opłacenie takiego przelotu.

Czy opłaca się wyczarterować samolot?

Wyczarterowanie samolotu to dość skomplikowany proces, wymagający wielu formalności. Dlatego zajmują się tym firmy, które specjalizują się w czarterowaniu samolotów - mają wypracowane schematy działania i kontrolują wszelkie kwestie prawne.

Dlatego jeśli chcesz wybrać się gdzieś większą grupą, sprawdź, jakie loty czarterowe ktoś już dla Ciebie przygotował i ciesz się wakacjami. 

 


To może Cię zainteresować:

 • Cancun
  Wylot z Berlina
  od 1559 PLN
  Mediolan
  Wylot z Katowic
  od 78 PLN

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.