Menu

Loty, hotele i pakiety w eSky na raty. Jak kupić?

Loty, hotele i pakiety w eSky na raty. Jak kupić?

Wakacje z rodziną, podróż życia, a może prezent dla kogoś bliskiego? Teraz nawet lot w najdalszy zakątek świata albo pobyt w luksusowym hotelu są dostępne dla każdego. Wszystko dzięki płatnościom ratalnym w eSky!

Płatności ratalne w eSky krok po kroku

Już teraz za zakup lotu, rezerwację hotelu lub pakietu Lot+Hotel w eSky można zapłacić na raty.

Jak skorzystać z oferty ratalnej w eSky?

  • Wybierz interesujący Cię produkt (lot, hotel lub pakiet Lot+Hotel).
  • Przejdź do ekranu rezerwacji.
  • Wypełnij wymagane pola w formularzu rezerwacji i przejdź do etapu wyboru płatności.
  • Wybierz opcję bezpiecznego przelewu online PayU.
  • Po przekierowaniu na stronę płatności PayU należy wybrać opcję płatności ratalnych. Określ liczbę rat do spłaty. W PayU można rozłożyć płatność nawet na 36 miesięcy!
  • Decyzja przyznawana jest online po wypełnieniu krótkiego formularza w ciągu kilku minut.
  • Ciesz się podróżowaniem!

Tylko teraz – raty 0% w eSky!

Do końca 2019 roku w eSky można uzyskać nieoprocentowane raty na rezerwację biletów lotniczych, hoteli oraz pakietów Lot+Hotel. W ramach promocji 0% można rozłożyć płatność na 3, 5, 6 lub 10 rat.

Uwaga! W przypadku wyboru rat PayU, podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.

Więcej informacji dotyczących płatności ratalnych, można znaleźć na stronach PayU.

Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU dostępny jest tutaj

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.