Menu

Jak zarezerwować lot łączony na eSky?

Jak zarezerwować lot łączony na eSky?

Podczas szukania najlepszego połączenia większość wyszukiwarek pokazuje tylko loty jedną linią lotniczą. W eSky szukamy sposobów na jeszcze tańsze podróżowanie.

Dzięki doświadczeniu w organizowaniu podróży wiemy, że czasami tańsza może okazać się podróż jedną linią lotniczą na pierwszym odcinku, a powrót drugą. Niższa cena może wynikać np. z promocji, jakie lonie lotnicze od czasu do czasu wprowadzają.

Aby przekonać się, jaka podróż będzie dla Ciebie najlepsza, wyszukaj połączenie jak zwykle. Podaj miejsce wylotu i przylotu oraz daty podróży. Jeśli wśród dostępnych połączeń na Twojej trasie będzie ciekawa oferta lotu łączonego, na pewno Ci ją zaproponujemy.

Jeśli zdecydujesz się na lot łączony, zarezerwuj bilet jak zwykle. Dostaniesz od eSky maila z potwierdzeniem rezerwacji i biletem elektronicznym. Jeśli na Twojej trasie linie udostępniają odprawę online, prześlemy Ci również do niej link. Nie zapomnij odprawić się przed odlotem. Uwaga! Warto zwrócić uwagę na dodatkowe żółte oznaczenia przy kodach lotnisk, które mogą pojawić się w wynikach wyszukiwania. Informują one o zmianie lotniska przy locie powrotnym lub konieczności zmiany lotniska w trakcie przesiadki.

Pamiętaj jednak, że wybierając lot łączony, kupujesz dwa osobne bilety. Niestety, w takiej sytuacji linie lotnicze nie współpracują ze sobą. Może się zdarzyć, że np. z powodu utrudnień pogodowych nie zdążysz na kolejny lot. Jeśli tak się zdarzy, zadzwoń na nasza infolinię +48 32 728 30 00. Konsultant eSky pomoże Ci znaleźć nowe połączenie.


To może Cię zainteresować:

Zobacz również:

Czy damska torebka to bagaż podręczny? Wymiary i waga bagażu w samolocie Najtańsze bilety do Australii. Kiedy rezerwować? 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.