Menu

Jak dokupić bagaż po odprawie?

Jak dokupić bagaż po odprawie?

Czasami przy pakowaniu walizek okazuje się, że nie jesteśmy w stanie zmieścić swojego bagażu w takiej objętości, jaką wykupiliśmy przy rezerwacji lotu albo chcemy przewieźć przedmioty, które nie mogą być przewożone w kabinie pasażerskiej.

Większość linii lotniczych oferuje możliwość dokupienia dodatkowej sztuki bagażu lub powiększenia zamówionego bagażu. Warunki, jakie należy spełnić i dodatkowe opłaty uzależnione są od linii, którą podróżujemy.

Jak zamówić bagaż dodatkowy?

Aby zmienić swoją rezerwację, najłatwiej skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego i zgłosić chęć zakupu bagażu dodatkowego.

Konsultant eSky pomoże dokupić dodatkowy bagaż lub zwiększyć jego wagę nawet po dokonaniu odprawy. W razie potrzeby doda również usługę przewozu np. sprzętu sportowego (deski surfingowej, nart itp.).

Na lotnisku drożej

Można również dodatkowy bagaż dokupić na lotnisku, ale wiąże się to wysokimi dopłatami. Cena za dokupienie bagażu na lotnisku uzależniona jest od linii lotniczej, jaką podróżujemy.  


To może Cię zainteresować:

Zobacz również:

Top 10 najstraszniejszych miejsc świata Jedzenie w bagażu podręcznym w samolocie Jak spakować bagaż podręczny do samolotu?

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.