Menu

Jak korzystać z boataround.com?

Jak korzystać z boataround.com?

Chcąc zarezerwować jacht na boataround.com wystarczy, po wejściu na stronę, w oknie wyszukiwarki wpisać wybraną lokalizację oraz uzupełnić datę urlopu i typ łodzi, np. żaglówka, jacht morski, katamaran, motorówka, gulet czy nawet dom na wodzie. Po uzupełnieniu wszystkich danych i kliknięciu w guzik „Szukaj”, zostaniesz przekierowany do wyników odpowiadających Twoim kryteriom. Można je dowolnie posegregować, na przykład biorąc pod uwagę cenę wynajmu czy opinie użytkowników. Wyniki możesz także zawęzić, używając filtrów, znajdujących się po lewej stronie, takich jak interesujący Cię zakres ceny czarteru, liczba kabin czy osób. Możesz także wybrać rok produkcji, model, producenta oraz długość łodzi. Łatwo wyfiltrujesz też oferty łodzi ze sternikiem lub tych, które możesz prowadzić samodzielnie.

W razie dodatkowych pytań, Boataround oferuje pomoc swoich konsultantów przez 7 dni w tygodniu. Chcesz dowiedzieć się więcej o bezpiecznej rezerwacji jachtu? Przeczytaj nasz artykuł.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!