Menu

eSky Wallet: co to jest i jakie przynosi korzyści?

eSky Wallet: co to jest i jakie przynosi korzyści?

Czym jest eSky Wallet?

eSky Wallet to nowe rozwiązanie, które postało w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów. Dzięki niemu pasażerowie, którzy wnioskują o zwrot za niewykorzystany bilet lotniczy, mogą szybciej uzyskać środki w postaci doładowania portfela elektronicznego. Dzięki eSky Wallet można gromadzić środki na przyszłe podróże i korzystać z nich w eSky aż 24 miesiące od momentu potwierdzenia doładowania. Środki zgromadzone w eSky Wallet można przeznaczyć na rezerwację biletów lotniczych, a także organizację podróży w postaci rezerwacji pakietów Lot+Hotel.

eSky Wallet – korzyści dla pasażera

Jakie korzyści może uzyskać pasażer, który zdecyduje się na wybór eSky Wallet? Przede wszystkim otrzyma szybszy zwrot za bilet lotniczy, który nie został wykorzystany w wyniku odwołania lotu przez linię lotniczą. To oznacza, że zgromadzone środki już po podjęciu decyzji przez pasażera, są udostępniane w indywidualnym portfelu elektronicznym. Dodatkowo pasażer może otrzymać w ramach eSky Wallet dodatkowe korzyści pieniężne – zwrot środków za zakupione usługi dodatkowe (oprócz ubezpieczeń i usługi AirHelp+) oraz bonus w wysokości 100 PLN.

Zgromadzoną kwotę można wykorzystać na zakup dowolnego biletu lotniczego lub rezerwację atrakcyjnego pakietu Lot+Hotel w eSky przez 24 miesiące od potwierdzenia otrzymania doładowania. Dzięki temu planowanie podróży jest elastyczne, bezpieczne i daje duże możliwości wyboru najdogodniejszej opcji, a środki z eSky Wallet można wykorzystać nawet na organizację przyszłorocznych wakacji!

Co w przypadku niewykorzystania przez 24 miesiące środków zgromadzonych na eSky Wallet, otrzymanych w ramach zwrotu za niewykorzystaną rezerwację? Po tym czasie pasażer może przez miesiąc wnioskować o zwrot na swoje konto środków pierwotnie przyznanych przez linię lotniczą (bez równowartości usług dodatkowych oraz bonusu 100 PLN).

Co zyskują klienci eSky?

  • Szybszy zwrot środków na portfel elektroniczny.
  • Możliwość wykorzystania zgromadzonych środków na zakup dowolnego biletu lotniczego lub pakietu Lot+Hotel w eSky.
  • Możliwość wykorzystania środków przez 24 miesiące od potwierdzenia doładowania eSky Wallet.
  • Możliwość wielokrotnego wykorzystania zgromadzonych środków.
  • Możliwość uzyskania zwrotu niewykorzystanych środków, przyznanych przez linię lotniczą za odwołaną rezerwację, po upływie okresu 24 miesięcy.

Jak mogę skorzystać z eSky Wallet?

W jaki sposób obecnie można skorzystać z eSky Wallet? Klienci eSky możliwość wyboru tej opcji otrzymują e-mailem. Po potwierdzeniu indywidualny portfel elektroniczny eSky Wallet zostaje doładowany określoną kwotą. Doładowania można wykorzystać na zakup biletów lotniczych oraz rezerwacji pakietów Lot+Hotel przez 24 miesiące od daty ich potwierdzenia.

Chcesz poznać szczegóły eSky Wallet? Zapoznaj się z regulaminem!

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!