O podróżowaniu wiemy wszystko i chcemy się tym dzielić

Menu
Podróże to nasza specjalność

Ciekawość świata połączyliśmy z biznesem. Tak powstała eSky Group, która pomaga innym poznawać nawet najodleglejsze zakątki Ziemi. Od lat wsłuchujemy się w uwagi podróżników i zmieniamy nasze narzędzia, by najlepiej dopasować je do potrzeb. Staramy się zawsze być o krok przed innymi. Bo ten jeden krok to kolejna, niezwykła podróż.

Logotype philosophy Logotype philosophy
Pracujemy z najlepszymi

Lubimy pracować jak drużyna. Nasz międzynarodowy zespół tworzą ludzie, którzy swoją pasję zamienili w pracę. Nasz zespół nieustannie się powiększa, dlatego szukamy kolejnych specjalistów w swoich dziedzinach. Razem zmagamy się z nowymi wyzwaniami. To one nas napędzają. Sprawdź aktualne oferty w zakładce Kariera.

Zarząd eSky Group
Piotr Woś
Vice President

Pracuje w spółce od siedmiu lat. Odpowiedzialny za wprowadzenie produktu hotelowego do portfolio eSky. Od dwóch lat prowadzi zespół koordynujący wszystkie projekty informatyczne grupy. W branży e-commerce zaczynał jako menager projektu w sklepie online grupy Avans.

Łukasz Neska
Vice President

Z eSky związany od 2008 r. Jego działania przyczyniły się do tego, że europejskie serwisy Grupy są liderami w swoich krajach, natomiast brazylijski znajduje się w pierwszej trójce. Doświadczenie zdobywał m.in. w Heritage Of Scotland.

Andrzej Kozłowski
Vice President

Dołączył do Grupy eSky w 2015 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego. Ma 10-letnie doświadczenie w księgowości, controllingu, audycie i finansach. Doświadczenie zdobywał m.in. w Mecalux, Deloitte i Work Express.

Poznaj naszą historię
02.2019
Dalsza ekspansja w Europie
Grupa rozpoczęła swoją działalność na kolejnych rynkach Europy Zachodniej - w Niemczech i Włoszech.
01.2019
eSky nagrodzony Gazelą Biznesu 2018
eSky znalazło się wśród finalistów 19. edycji rankingu Gazele Biznesu organizowanego przez Puls Biznesu.