O podróżowaniu wiemy wszystko i chcemy się tym dzielić

Menu
Podróże to nasza specjalność

Ciekawość świata połączyliśmy z biznesem. Tak powstała eSky Group, która pomaga innym poznawać nawet najodleglejsze zakątki Ziemi. Od lat wsłuchujemy się w uwagi podróżników i zmieniamy nasze narzędzia, by najlepiej dopasować je do potrzeb. Staramy się zawsze być o krok przed innymi. Bo ten jeden krok to kolejna, niezwykła podróż.

Logotype philosophy Logotype philosophy
Pracujemy z najlepszymi

Lubimy pracować jak drużyna. Nasz międzynarodowy zespół tworzą ludzie, którzy swoją pasję zamienili w pracę. Nasz zespół nieustannie się powiększa, dlatego szukamy kolejnych specjalistów w swoich dziedzinach. Razem zmagamy się z nowymi wyzwaniami. To one nas napędzają. Sprawdź aktualne oferty w zakładce Kariera.

Zarząd eSky Group
Piotr Woś
Vice President

Pracuje w spółce od siedmiu lat. Odpowiedzialny za wprowadzenie produktu hotelowego do portfolio eSky. Od dwóch lat prowadzi zespół koordynujący wszystkie projekty informatyczne grupy. W branży e-commerce zaczynał jako menager projektu w sklepie online grupy Avans.

Łukasz Neska
Vice President

Z eSky związany od 2008 r. Jego działania przyczyniły się do tego, że europejskie serwisy Grupy są liderami w swoich krajach, natomiast brazylijski znajduje się w pierwszej trójce. Doświadczenie zdobywał m.in. w Heritage Of Scotland.

Andrzej Kozłowski
Vice President

Dołączył do Grupy eSky w 2015 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego. Ma 10-letnie doświadczenie w księgowości, controllingu, audycie i finansach. Doświadczenie zdobywał m.in. w Mecalux, Deloitte i Work Express.

Poznaj naszą historię
08.2018
Grupa eSky wstępuje do Polskiej Izby Turystyki
Grupa eSky wstąpiła do Polskiej Izby Turystyki - członka Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA).
06.2018
Internet Effectiveness Awards 2018
Aplikacja mobilna eSky zajęła 1. miejsce w kategorii Aplikacja mobilna konkursu Internet Effectivenes Awards 2018, a także uzyskała nagrodę specjalną przyznawaną przez jury tego konkursu.
05.2018
Ekspansja w Europie Zachodniej i Środkowej
eSky rozpoczęło działalność w: Hiszpanii, Włoszech, Francji, Irlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie
02.2018
Wyróżnienie od firmy Amadeus
eSky otrzymało wyróżnienie od firmy Amadeus za innowacyjność i szczególny wkład w rozwój produktów Amadeus w Polsce.
02.2018
eSky na liście "Ones to Watch"
eSky zostało wymienione jako „Ones to Watch” - jedno z najlepszych przedsięwzięć biznesowych w Europie w kategorii Travel / Leisure, biorących udział w konkursie European Business Awards.