Menu

Red Wings

Reklama

Najlepsze okazje linii Red Wings na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o Red Wings

Red Wings

Rosyjskie czarterowe linie lotnicze Red Wings Airlines powstały w 1999 roku pod nazwą Airlines 400. Z powodu katastrofy jednego z samolotów linie zawiesiły działalność na dwa miesiące w 2013 roku.  

Siatka połączeń najgęstsza jest na terenie Rosji. Samoloty linii  lotniczych Red Wings lądują m.in. Chelyabinsku, Kaliningradzie, Novosibirsku, Omsku i Moskwie. Łączą rosyjskie miasta m.in. z portami w Istambule, Izmirze, Antalyi, Agadirze, Salonikach, Heraklionie, Pradze, Barcelonie, Palma de Mallorca, Tivacie, Podgoricy, Burgas, Varnie, Sharm el-Sheikh i Hurghadzie. Część z tych połączeń czynna jest tylko w sezonie wakacyjnym. 

Bagaż

W liniach lotniczych Red Wings Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Red Wings Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze Red Wings Airlines oferują dwie klasy przelotu – ekonomiczną i biznes. Oprócz pasażerów podróżujących z dziećmi do 2. roku życia, każdy może wybrać miejsce na pokładzie. 

Flota

Flota linii Red Wings Airlines składa się z 10 samolotów typu Tu-204-100, Sukhoi SSJ100.

Port lotniczy Moskwa Domodiewo

Międzynarodowe lotnisko Moskwa Domodiewo pod względem ruchu pasażerskiego i towarowego jest największym portem w Rosji. Położone jest 42 km na południowy wschód od centrum Moskwy. Na jego terenie znajdują się kawiarnie, bary, restauracje, sklepy. Na lotnisku działa bezprzewodowa sieć Wi-Fi.

Usługi dodatkowe

W czasie lotu przewoźnik udostępnia własne czasopismo o podróżach.