Menu

Petroleum Air Services

Najlepsze okazje linii Petroleum Air Services na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Dowiedz się więcej o Petroleum Air Services

Petroleum Air Services

Ukraińskie linie lotnicze UM Airlines znane są również jako UM Air oraz Ukrainian – Mediterranean Airlines. Linie założono w 1998 roku.

W 2013 roku UM Airlines były jedną z dwóch ukraińskich linii lotniczych, na które rząd USA nałożył sankcje. Przewoźnik został oskarżony o dostarczanie Iranowi samolotów British Aerospace BAe 146 series oraz o szkolenie pilotów i techników. Aktualnie linie mają połączenie z Iranem, Irakiem, Jordanią, Libanem, Syrią. Oferują też usługi czarterowe.

Bagaż

W liniach lotniczych UM Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w UM Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

UM Airlines oferują dwie klasy przelotu.

Flota

Flota linii UM Airlines składa się z 4 samolotów typu McDonnell Douglas MD-82 i MD-83.

Port lotniczy Kijów-Boryspol

Międzynarodowe lotnisko Kijów-Boryspol jest największym portem Ukrainy. Położone jest w miejscowości Boryspol, w odległości ok. 29 km na wschód od centrum Kijowa. Na terenie lotniska znajdują się restauracje, kawiarnie, kilka sklepów. W obrębie terminala B działa internet, a do bezprzewodowego mają dostęp pasażerowie korzystający z loży dla VIP-ów.

Posiłki

Linia UM Airlines w czasie lotu serwuje w obu klasach gorące posiłki, kanapki i napoje.

Usługi dodatkowe

Na pokładzie samolotów UM Airlines pasażerowie mają dostęp do czasopism i gazet w różnych językach. UM Airlines proponują członkostwo w programie lojalnościowym Bilet-Bonus.