Menu

Ural Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Ural Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o Ural Airlines

Ural Airlines

JSC Ural Airlines zajmują 4 miejsce w rankingu wiodących przewoźników Rosji.  Od 2015 r. są członkiem IATA i legitymują się certyfikatami bezpieczeństwa wymaganymi przez IATA, w tym certyfikatem IOSA.

Ural Airlines mają 3 główne lotniska w Rosji: Moskwa – Domodiedowo, St. Petersburg i Jekaterynburg, z których operują do 250 punktów w Europie i Azji. 

Bagaż

W liniach lotniczych Ural Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny, którego waga uzależniona jest od klasy podróży. W cenie każdego biletu zawiera się również bagaż rejestrowany, jego limit uzależniony jest od klasy podróży. Wymiary bagażu rejestrowanego w Ural Airlines są takie same we wszystkich klasach. Ich suma jest o 45 cm większa od limitów większości  przewoźników.

Flota

Linie Ural Airlines dysponują 43 maszynami typu Airbus. 23 egzemplarze A320, 7 – A319 i 13 – A321 (wykorzystywanych na siatce czarterowej przewoźnika).

Moskwa - Domodiedowo

Połączenia z Warszawy realizowane są  na moskiewskie Domodiedowo, zlokalizowane na południowym krańcu stolicy Rosji. Dojazd do centrum Moskwy zajmuje transportem publicznym ca. 40 minut (Aeroexpress trains, kursuje co 30 minut, cena biletu ca 30 PLN). Na lotnisku znajdują się liczne bary, restauracje oraz sklepy, w tym wolnocłowe oraz punkty wynajmu samochodów. Na terenie lotniska dostępny jest bezpłatny internet. Lotnisko jest w pełni dostosowane do potrzeb pasażerów niepełnosprawnych. Lotnisko Domodiedowo jest również bardzo wygodne dla ruchu tranzytowego, ponieważ jest lotniskiem jednoterminalowym. Zakupów można również dokonać w sklepie pokładowym.

Posiłki

Posiłki w czasie rejsu oferowane są w ramach każdego biletu. Pokładowe menu uzależnione jest  od długości rejsu i klasy podróży. W klasie ekonomicznej w rejsie do 3 godzin oferowane są kanapki i napoje (kawa, herbata, woda). W rejsach dłuższych niż 3 godziny zostaniemy poczęstowani ciepłym daniem, deserem i napojami. W klasie Business pasażerowie mają wybór wśród kilku dań, przystawek oraz alkoholi.  Każdy pasażer może zamówić posiłek specjalny – wegetariański, dla dziecka, danie rybne, lekkie śniadanie etc. Posiłek specjalny należy zamówić najpóźniej na dobę przed planowanym startem.