Menu

XL Airways France

Najlepsze okazje linii XL Airways France na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Dowiedz się więcej o XL Airways France

XL Airways France

Francuskie linie lotnicze XL Airways France powstały w 1995 roku. 
Linie obsługują długodystansowe rejsy do Afryki, na Bliski Wschód, do USA i na Karaiby oraz loty czarterowe w obrębie Basenu Morza Śródziemnego.

Bagaż

W liniach lotniczych Azory Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Azory Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia lotnicza XL Airways France oferuje dwie klasy podróży. Różnią się komfortem na pokładzie.

Flota

Flota linii lotniczej XL Airways France składa się z 7 samolotów typu Airbus A330-200, A330-300, Boeing 737-800.

Port lotniczy Charles de Gaulle

Międzynarodowe lotnisko Charlesa de Gaulle’a jest największym portem lotniczym Francji i jednym z najważniejszych w świecie. Położone jest ok. 30 km na północny wschód od centrum Paryża. Port dysponuje trzema terminalami: Terminal 1 jest najstarszy, Terminal 2 pierwotnie miał obsługiwać wyłącznie linie Air France, ale użytkowany jest również przez innych przewoźników oraz Terminal 3, który obsługuje pasażerów tanich linii lotniczych i czarterowych przewoźników. Na terenie lotniska znajduje się wiele restauracji, barów oraz sklepów.

Posiłki

Linie oferują na pokładach samolotów płatne posiłki. Na życzenie przygotowywane są dania dla osób o specjalnych wymaganiach żywieniowych. 

Dodatkowe usługi

Linie lotnicze XL Airways France oferują pasażerom dostęp do filmów, programów telewizyjnych i stacji radiowych.