Menu

Air Niugini

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Niugini na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o Air Niugini

Air Niugini

Linia lotnicza Air Niugini to przewoźnik narodowy Paui-Nowej Gwinei. Założona została w listopadzie 1973 roku i pierwotnym jej celem były trasy krajowe, jednak wkrótce rozszerzyła siatkę połączeń o rejsy międzynarodowe. 
Dziś Air Niugini obsługuje regularne krajowe i międzynarodowe przewozy pasażerskie. Swoim zasięgiem obejmuje dziewięć krajów Azji i Oceanii. 

Bagaż

W liniach lotniczych Air Niugini na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Niugini też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia New Niugini oferuje do wyboru dwie klasy przelotu: Ekonomiczną i Biznes. Na trasach krajowych dostępna jest tylko klasa ekonomiczna, natomiast w przypadku lotów międzynarodowych pasażerowie mają wybór pomiędzy obiema klasami. 

Odprawa online

Podróżując linią Air Niugini odprawa online jest możliwa od 24 do 3 godzin przed planowanym odlotem samolotu.

Flota

Flota linii Air Niugini składa się z 26 samolotów typu Boeing 737-700, 737-800, B767-300ER, ATR 72-200F, Bombardier Dash8 200, Q300 Dash8, Dash8 Q00, Dassault Falcon 900 X, Fokker 70, F100.

Port Moresby

Międzynarodowe lotnisko Port Moresb, zwane inaczej Jackson International Airport, jest największym portem Papui - Nowej Gwinei. Położone jest 8 km na północny wschód od centrum miasta Port Moresby.

Posiłki

Air Niugini na wszystkich lotach międzynarodowych serwuje posiłki i napoje, a na krajowych przekąski i napoje. Na specjalną rezerwację pasażera linie przygotują specjalny posiłek. 

Dodatkowe usługi

Air Niugini oferuje na wybranych trasach międzynarodowych rozrywkę w postaci filmów i muzyki, a także magazynu kolorowego Paradise. Na wszystkich lotach międzynarodowych funkcjonuje w czasie lotów podniebny sklep wolnocłowy, którego asortyment obejmuje perfumy, biżuterię, napoje alkoholowe, papierosy oraz upominki. Linia oferuje także pasażerom uczestnictwo w programie lojalnościowym Executive Club.