Menu

Jetstar Airways

Najlepsze okazje linii Jetstar Airways na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Jetstar Airways

Australijskie tanie linie lotnicze Jetstar Airways zostały założone w 2003 roku przez narodowego przewoźnika, Qantas. Pierwsze krajowe trasy wykonano w 2004 roku, a rok później otwarto rejsy międzynarodowe. W 2006 roku lnie  połączyły się z Jetstar Asia. Kilka lat później powstały należące do australijskiego przewoźnika Jetstar Japan i Jetstar Hong Kong.

Bagaż

W liniach lotniczych Jetstar Airways na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Jetstar Airways też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie Jetstar Airways oferują dwie klasy przelotu, ekonomiczną i biznes.

Odprawa online

Podróżujący tą linią mogą odprawić się online. 

Flota

Flota linii Jetstar Airways składa się z 70 samolotów typu Airbus A320-200, A321-200, Boeing 787-8.

Port lotniczy Melbourne

Międzynarodowe lotnisko Melbourne, znane również jako lotnisko Tullamarine, jest drugim pod względem wielkości portem lotniczym Australii. Położone jest ok. 22 km na północny zachód od centrum miasta Melbourne. Na terenie lotniska znajdują się restauracje, kawiarnie, winiarnie, sklepy. W obrębie lotniska jest dostęp do bezprzewodowego internetu.

Posiłki

Linia lotnicza Jetstar Airways na pokładzie samolotów serwuje za opłatą gorące i zimne posiłki, przekąski i napoje. Menu można wybrać podczas rezerwacji lub na pokładzie.

Usługi dodatkowe

Rozrywkę pokładową - filmy, gry, czasopisma pasażerowie odbierają za pośrednictwem iPadów. Dla pasażerów klasy ekonomicznej ta usługa jest płatna. Linie oferują uczestnictwo w programie lojalnościowym Qantas.