Menu

Air Seychelles

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Seychelles na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o Air Seychelles

Air Seychelles

Linia lotnicza Air Seychelles powstała na Seszelach w 1977 roku pod nazwą Seychelles Airlines w wyniku połączenia dwóch linii -  Air Mahe i Inter-Island Aiirways. W 1983 roku seszelski przewoźnik uruchomił pierwsze międzynarodowe połączenia, czarterowymi lotami do Londynu i Frankfurtu. 
Od 2012 roku 60 proc. udziałów należy do rządu seszelskiego, a 40 proc. do linii Etihad Airways. Linia oferuje połączenia krajowe i międzynarodowe. Zasięgiem obejmuje Afrykę, Azję i Europę. 

Bagaż

W liniach lotniczych Air Seychelles na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Seychelles też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia Air Seychelles oferuje do wyboru dwie klasy przelotu: Economy i Business. 
W klasie ekonomicznej fotele posiadają podnóżki i zagłówki. 
W klasie biznesowej fotele rozkładają się na płasko, są wyposażone w lampkę do czytania oraz ekran z dostępem do filmów na życzenie. Pasażerowie na życzenie otrzymują również poduszki, kołdry, słuchawki redukujące szum. Podróżujący klasą biznesową odprawiani są jako pierwsi, mogą również wybrać miejsce na pokładzie.

Flota

Flota linii Air Seychelles składa się z 11 samolotów typu Airbus A320-200, A330-200, DH-6 Series 300 Twin Otter, DH-6 Series 400 Twin Otter i Short 360-300.

Port lotniczy Mahe

Międzynarodowe lotnisko Mahe, a właściwie Aeroporto de La Pointe Larue jest największym portem Seszeli, położonym na wyspie Mahe, 11 km na południowy wschód od stolicy, miasta Victoria. 

Posiłki

Posiłki podawane są na długich trasach. W klasie ekonomicznej do posiłku podawane sa bezalkoholowe napoje. W klasie biznesowej menu składa się z dań łączących kuchnię kreolską z międzynarodowymi smakami. Pasażerom serwowane są napoje bezalkoholowe i alkohole.

Dodatkowe usługi

Pasażerowie mogą w czasie lotu korzystać z systemu rozrywki pokładowej. Przewoźnik udostępnia różne kanały TV i radiowe, filmy i muzykę. Dodatkowo na pokładzie jest duży wybór międzynarodowych czasopism. Linia oferuje także uczestnictwo w programie lojalnościowym.