Menu

Garuda Indonesia

Najlepsze okazje linii Garuda Indonesia na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Garuda Indonesia

Indonezyjskie linie lotnicze  Garuda Indonesia powstały w 1949 roku jako KLM Interinsulair Bedrijf. Obecna nazwa pochodzi od mitycznego bóstwa w hinduizmie i buddyzmie tybetańskim. Garuda przedstawiony jest jako złoty lub czerwony orzeł o ciele człowieka, będącym wierzchowcem boga Wisznu. Widnieje w godle Indonezji.
Samoloty Garuda Indonesia obsługują porty w Azji, Australii i Europie.

Bagaż

W liniach lotniczych Garuda Indonesia na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Garuda Indonesia też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie oferują trzy klasy podróży. Różnią się komfortem na pokładzie.

Odprawa online

Podróżujący linią Garuda Indonesia mogą odprawić się online od 24 do 4 godzin, a wylatując z Dżakarty od 24 do 2 godzin przed planowanym startem samolotu.

Flota

Flota linii lotniczej Garuda Indonesia składa się ze 144 samolotów typu ATR 72-600, Airbus A330-200, A330-300, Boeing 737-800, B747-400, B777-300ER, Bombardier CRJ1000 NextGen.

Port lotniczy Dżakarta-Soekarno-Hatta

Międzynarodowe lotnisko Dżakarta-Soekarno-Hatta jest największym portem lotniczym Indonezji. Nosi imiona pierwszego prezydenta i wiceprezydenta kraju. Lotnisko położone jest na wyspie Jawa w odległości ok. 20 km na północny zachód od centrum miasta Dżakarta. Na jego terenie znajdują się restauracje, kawiarnie, sklep. W granicach portu działają trzy sieci Wi-Fi.

Dodatkowe usługi

Pasażerowie mają dostęp do muzyki, filmów i programów telewizyjnych. Linie oferują członkostwo w programie lojalnościowym GuardaMiles.

Posiłki

Przekąski lub pełne posiłki wliczone są w cenę lotu. Menu zależy od trasy i klasy lotu.