Menu

Flydubai

Najlepsze okazje linii Flydubai na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Pokaż filtry

Flydubai

Tanie linie lotnicze Flydubai powstały w 2008 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Należą do regularnych linii lotniczych Emirates. Pierwsze  trasy samoloty w barwach Flydubai wykonywały do Bejrutu i Ammanu. Dzisiaj obsługują prawie 100 lotnisko na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie i Azji. 

Bagaż

W liniach lotniczych Flydubai na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Flydubai też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Flydubai oferują przelot klasa ekonomiczną lub biznes. Paasażerowie tej drugiej w trakcie lotu otrzymują koce, poduszki. Na wybranych lotniskach objęci są priorytetową obsługą. 

Odprawa online

Podróżujący linią Flydubai mogą odprawić się online do 90 min. przed planowanym odlotem samolotu. 

Flota

Flota linii lotniczej Flydubai składa się z 49 samolotów typu Boeing 737-800.

Port lotniczy Dubaj

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju położone jest ok. 13 km na północny-wschód od centrum miasta. Znajdują się tu restauracje, bary, sklepy. 

Posiłki

W klasie ekonomicznej linie oferują pełny posiłek na trasach do Pragi, Bratysławy, Bukaresztu, Belgradu, Sarajewa, Sofii, Zagrzebia oraz do Zanzibaru, Dar es-Salaam, Entebbe, Kigali, Bujumbura i Juba. Napoje alkoholowe i dodatkowe przekąski można dokupić. Na innych lotach pasażerowie mogą zamówić ciepły posiłek.

Usługi dodatkowe

Pasażerowie klasy biznes mają dostęp do ponad 200 filmów.